2 - Nejméně oblíbená píseň

10. července 2018 v 10:42 |  Song Challenge 2018
Dnešní den musím chtě nechtě napísat už ráno, protože naše internetové připojení je velmi zrádné a jeden nikdy nemůže tušit, kdy zase vypadne...

Za to, že tuhle záležitost znám, vděčím mým drahým spolužákům, kteří tak často a rádi vnucují svůj hudební vkus ostatním... Tento hit je od Marcuse a Martinuse a jmenuje se Girls. Už ten název napovídá, že jde o hlubokou filosofickou píseň, která vás donutí přemýšlet. A k tomu ta úžasná melodie, vskutku. Však posuďte sami, text se mi sem už bohužel nevešel, ten se dá ale lehce dohledat.

Pokud jde o samotné zpěváky, tak ti jsou naprosto strašní. Ve všech ohledech (skromný názor milovníka květin ve vlasech 60. let). Nevím kolik jim je let - a odmítám si to zjišťovat - ale vypadají jako devítiletí prcci, co se snaží vypadat jako Justin Bieber. Má spolužačka o nich měla v hodině HV referát, tudíž vím, že jeden z těch dvou má Justina Biebera za velký vzor a chce být jako on... Možná jsem hudební ignorant, ale tyto dva já nikdy nepochopím. Tuhle píseň obzvášť. Užijte si.

I hope you really enjoyed the show.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama