Song Challenge - 1 - Tvá oblíbená píseň

9. července 2018 v 20:45 | Elis Harper |  Song Challenge 2018
No ano, jsem zase zpět, tentokrát bez Brouků, ale jsou prázdniny a já si řekla, že bych mohla přestat po těch měsících prokrastinovat a navíc jsem objevila tuhle zajímavou challenge (kdybych jen věděla, jak je to česky...), tudíž jsem si řekla, že to bude to pravé ořechové. A tady to je.

Řekněme si to upřímně, vybrat jednu je těžké. Někdy mám ráda tohle, jindy zase něco jiného. Ale po dlouhém přemítání a uvažování se něco objevilo. Není od Beatles. Je od Pink Floydů, což již samo o sobě hodně vypovídá. Na albu Wish You Were je jedinečná, protože je taková... jiná. Víc rocková, než zbytek desky. A taky se mi líbí ten klip k tomu. Hlavně David Gilmour, ale to už bych moc odbíhala od tématu.

Už dlouhou dobu se ji snažím naučit, ale jsou prostě písně, které jsou pro mně nadlidským úkolem - Whole Lotta Love, Lucifer Sam a zmiňováné Have a Cigar.

The band is just fantastic,
that is really what I think.
Oh, by the way
which one´s Pink?

Ještě něčím je zvláštní, a to tím, že ji nezpívá žádný člen PF, ale Roy Harper - folkový zpěvák, který mimochodem úžasně hrál i s Jimmym Pagem (neumím skloňovat jeho jméno).

Pravidelnější články zřejmě nečekejte, ale těchto třicet dnů si dám závratný úkol a pokusím se alespoň dodržovat jeden článek denně, když už není recenze Bítls...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama