Koncert Ten Years After

12. srpna 2018 v 21:13 |  Ostatní
Jak jste již asi z názvu pochopili, tento článek bude pojednávat o koncertu hudební skupiny Ten Years After, který jsem (velice nečekaně) navštívila. Jdeme na to...Nejprve bych zde chtěla zaznamenat sobotní koncert Ten Years After, který se konal ve Zlíně a byl zcela zdarma, což je paráda. A navíc tam skoro nikdo nebyl (což nechápu), tudíž jste mohli přijít bez větších komplikací až úplně dopředu a užít si to. Přiznám se, že jsem Ten Years After před tím znala jen velmi, velmi zběžně a tak nějak jsem je neřešila. Teď se vše změnilo.

Abysme ale přešli od mých pocitů k faktům. Přišli na čas, vstoupili na pódium a bez jakýchkoliv okecávání začali hrát první písničku, která byla samozřejmě naprosto úžasná, celé se to neslo v poněkud zeppelínovském rock´n´rollovém duchu. Po první písni samozřejmě přišlo na řadu takové to klasické "thank you very much, we are Ten Years After...blablabla" Kytarista/zpěvák měl velikou zálibu ve thank you very much, což musel pronést po každé písničce. To ovšem nebylo nijak zvlášť iritující, vždyť je to hezké, jak nám dokáže poděkovat :-D.

Co jsem tak pochopila, tak klávesák byl nemocný, tudíž chyběl a hráli ve třech. Bubeník byl tím pádem jediný původní člen, tedy člen, který tam byl ještě za původní sestavy s Alvinem Lee. To ovšem naznámená, že by byla současná sestava nějak špatná. Bylo to neuvěřitelně úžasné, ten kytarista měl takové... charisma, měl úžasný hlas a úžasné kytarové party. Ten starý pán - basák - byl taky parádní. Ten tam teda jen tak postával, ale už má na to nárok, takže mu to odpustíme. Kytarista tam pro změnu poskakoval a tancoval a pochodoval jak Robert Plant, což tomu taky dodávalo tu správnou atmosféru správného rockového koncertu.

Musím říci, že to bylo moc dobré a dokonce jsem ukořistila i podepsanou fotografii :-3
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama